Ana Sayfa
06 Eylül 2022 ( 33 izlenme )
Reklamlar

Son zamanların en hararetli yayını! Cem Küçük ve Ersan Şen birbirine girdi.

Son zamanların en hararetli yayını! Cem Küçük ve Ersan Şen birbirine girdi.

Ekonominin ele alındığı dizide hükümete yakınlığıyla tanınan Cem Küçük ile muhalif duruşuyla tanınan Erşan Şen arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

Habertürk ekranlarında Kübra Par'ın sunduğu "Açık ve net" programında Cem Küçük'ün kemer sıkma programlarını övmesi Ersan Şen'i çileden çıkardı. Canlı yayında hararetli bir şekilde tartışan ikilinin diyalogları hem sunucu hem de ekrandaki izleyiciler tarafından şaşkınlıkla takip edildi.

İşte yayın sırasında ikili arasında geçen diyaloglar;

Cem Küçük: Sayın Erdoğan söylediği her şeyi yapıyor. Türkiye ihracatını artırıyor. Milyonlarca insan üretim yapıyor ülkemizde. Sıkıntı var ama her şey de kötü değil. Sayın Erdoğan tahıl koridoru ile dünyayı açlıktan kurtardı.

Ersan Şen: Millete yalan söyleme. Ekonomi çok iyiyse 1 dolar neden 18 lira? Kur korumalıya niye bu kadar ucu açık faiz ödüyorsun

Cem Küçük: Ne ucu açığı ya faizler düşmüş...

Ersan Şen: Ya utan Cem ya yeter artık!

Cem Küçük: Ama deminden beri gerçekleri saptırıyorsun.

Ersan Şen: Bir de hataya hata de be kardeşim ya... Sana göre uçuyoruz biz kardeşim ya.. Keşke öyle olsa.. Senin söylediğin doğru değil. Sana göre milletin hiç bir derdi yok.

Cem Küçük: Hayat pahalılığı var. Ama sen herşeyi kötülüyorsun.

Ersan Şen: Sen hiç dükkana gittin mi bakkala gittin mi? Hiç markete gidip salça aldın mı? Ne demek ya...

Cem Küçük: Ya sen her şeye karşısın ya...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tutuklanan Öğrencinin Avukatları: ''Bu bir gözdağıdır'' Ekonomi tırmanışta ama bunları görmeyenler var. 2002'ye göre buzdolabı ve çamaşır makinesi satışları arttı. Abdüllatif Şener'den tayyip'e Zehir Zemberek Sözler SEDAT PEKER'İN AVUKATLARINDAN AÇIKLAMA