Siyaset
13 Mayıs 2022 ( 47 izlenme )
Reklamlar

Eski Mhp Milletvekili Ahmet Çakar’dan Şaşırtan Melis Sezen Dekolte Yorumu

 Eski Mhp Milletvekili Ahmet Çakar’dan Şaşırtan Melis Sezen Dekolte Yorumu

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından Melis Sezen geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde yapılan bir ödül törenine kardeşi ile beraber gittiler. Ödül töreninde giydiği beyaz göğüs dekolteli bir elbise ile oyuncu büyük ilgi toplamıştı. Bunun yanı sıra ödül sırasında ki konuşmaları ve heyecanlı hali ile baya ses getirmişti. Oyuncu hem konuşması hem de kıyafeti ile ödül gecesine adeta damgasını vurmuştu. Sosyal medyada bir ara sadece o geceye ait haberler dolaştı. O gecede ki giyilen elbisenin etkisi hala sürmeye devam ediyor öyle ki geçen akşam Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar katıldığı bir programda o dekolteye ait iddialı konuşmalarda bulundu. Canlı yayın esnasında konuşmaları ile gündem olan milletvekili Ahmet Çakar konuşma sırasında oyuncu Melis Sezen hakkında da konuşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncu Melis Sezen’in iddialı dekolteli kıyafeti hakkında yorumlamalarda bulundu.

Göğüs Dekoltesi Göbek Hizasına Kadar İnmiş

Melis Sezen son zamanlarda başarılı yapıt Sadakatsiz Dizisinde Derin rolünde oynamaktadır. Katıldığı bir ödül töreninde giyindiği kıyafeti ile ilgi odağı olmayı başaran güzel oyuncu Melis Sezen’in kıyafet yorumlamaları hala sürüyor. En son ki yorumlama da Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar’dan geldi. Ahmet Çakar şu şekilde yorumlamada bulundu “ geçen gün onları bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamı ile açık toplum içinde kendini gösteriyor yani sutyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. eski Milletvekilinin bu sözleri tepki ile karşılandı.

Eski Milletvekiline Konuşmalarından Dolayı Büyük Tepki

Ahmet Çakar’ın dekolte konuşması ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medya kullanıcıları Ahmet Çakar’a tepkiler de bulunur iken, oyuncu Melis Sözen için de destek mesajları yayınlandı. Konuya ilişkin bir tepki de oyuncu Hazal Kaya’dan geldi. Hazal Kaya konu hakkında şu sözleri söyledi “ oturdunuz koca koca adamlar torununuz yaşında ki kadının dekoltesini, bedenini mi konuşuyorsunuz? Kadına şiddet suç değil mi? Ya da hedef göstermek? Ortada bir suç varsa suçlu sizsiniz. Ahlakınızda boğulun” diyerek sert tepkisini dile getirdi.

 

 

 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu – Ali Koç Polemiğinde Bir Diğer Gelişme! Fenerbahçeli Fazıl Say’dan Tepki İçeren Sözler Gezi Davası Kararları Sonrasında Tepkiler Gösteren Müjde Ar Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Sözlerine Destek Verdi: Ülkenin sahipsiz olmadığını hissettik ABD ile Ermenistan arasında nükleer iş birliği çalışmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan ziyareti öncesinde açıklama yaptı