Skandal Ötesi. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Kameranın Açık Olduğunu Unutunca

55186 izlenme 13 Mayıs 2020
Reklamlar
Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesinde kameranın açık olduğunu unutunca. "Kızların resimlerini de görüyoruz böylece çaktırma" dediği anlar yayına yansıdı.
Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesinde yayını açık unutup öğrencileri hakkında “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma” dedi. Bu sözleri büyük tepki topladı.  

Adı geçen şahıs video konferansta olduğunu ve kameranın açık olduğunu hesap etmeyerek, öğrencilerin isimlerini okuduğu sırada “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma” dedi.  

Odadaki başka bir kişi tarafından "Sizi takip ediyor olmasınlar" diye uyarılan şahıs, kontrol edip “Sesim de gidiyor” dedi. Odadaki kişinin “Öğrenciler bu dediklerini duyarlar” demesi üzerine ise sessizliğe bürünen Acar, daha sonra kameraya bakarak pişkince güldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akit tv.de yandaşlar İmamoğlu'na saldırınca konuşmacılardan Biri dayanamayıp kapak üstüne kapak yaptı Aldığı Oy Oranı ve Ajanlıkla İlgili Sorular Çıldırttı GERİCİLERİN BU SEFER HEDEFLERİNDE DONDURMA YİYEN ÇOCUKLAR VARDI Yandaş iş adamına soruldu: Devlet yapsaydı daha kârlı olmaz mıydı? Cevap: Devlet uğraşmak istemedi