GÜNCEL
01 Eylül 2017 ( 3811 izlenme )
Reklamlar

ÜZERİNDE 'TÜRK FUTBOLUNUN KADERİNİ DEĞİŞTİREN ADAM' YAZILI HEYKELİNİ DİKTİLER


FATİH TERİM VE DAMATLARI İLE KAVGA EDEN SELAHATTİN AYDOĞDU'NUN HEYKELİNİ DİKTİLER..
Fatih Terim ve damatlarıyla yaşadığı tartışma günlerce gazete manşetlerinde yer alan Selahattin Aydoğdu'ya heykel sürprizi!
Çeşme Alaçatı’da bulunan Yüzevler Kebap'ın sahibi Selahattin Aydoğdu, geçtiğimiz aylarda Fatih Terim ve damatları ile tartışma yaşamış, haber gündeme bomba gibi düşmüştü.

Yaşanan olayların ardından Fatih Terim uzun süre sessiz kalmış, sonrasında ise Milli Takım Teknik direktörlüğünden de istifa etmişti.

Olaylar tam gündemden düşmek üzereyken bir anda ortaya çıkan heykel, tartışmalara yeni bir boyut getirdi!

Sosyal paylaşım sitesinde organize olan Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümü öğrencisi bir grup Selahattin Aydoğdu’nun birebir heykelini yaptı.
Öğrenciler heykeli, müşterilerin şaşkın bakışları arasında restoranın önüne getirip bıraktı.

Uluslararası bir spor sitesinin desteğiyle yapılan heykelin üzerindeki "Türk futbolunun kaderini değiştiren adam Selahattin Aydoğdu" cümlesi dikkat çekti.

Selahattin Aydoğdu ise "Böyle bir sürprizi hiç beklemiyordum, çok şaşkınım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. Aydoğdu, heykelinin etrafında toplanan tatilciler ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Brüt Borç Stoğu 817.1 Milyara ulaştı ÖNCE TACİZ EDİP ARDINDAN DÖVDÜ.. ADLİ SONUÇ: SERBEST İLBER ORTAYLI ATATÜRK'E HAKARET EDENLERİ ELEŞTİRDİ Devlet Bahçeli’den Kadir Mısıroğlu’na: Adam olamaz, insan olamaz, Türk ise asla olamaz