Ana Sayfa
10 Mayıs 2022 ( 34 izlenme )
Reklamlar

Iphone 14’ün Piyasaya Çıkması Beklenirken Fiyatı da Merak Konusu

Iphone 14’ün Piyasaya Çıkması Beklenirken Fiyatı da Merak Konusu

Gündelik yaşantımızda artık akıllı telefonlar vazgeçilmez parçamız oldu. Akıllı telefonlarımız sayesinde pek çok işlerimize elimizin alında ulaşılabilir olduk ( bankacılık, e devlet gibi ), sevdiklerimiz ile rahatça ulaşabilir olduk. Kaliteli fotoğraf ve videolar çekerek anılarımıza yenilerini kolayca ekleyebilir hale geldik.  Peki, akıllı telefonlar bu denli hayatımızda önem arz ederken insanlar neden en çok Iphone tercih etmektedir?

Çünkü en başta gizlilik kurallarına sıkı bir derecede önem veren Iphone, en ince ayrıntısına kadar gizlilik içeren kişisel bilgilerimizi güvende tutuyor, bunlar dışında dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olmaktadır, kullanımı çok basit olması, performans bazında çok iyi olması, kamera çözünürlüklerinin en iyi derecede gelişmiş olması gibi pek çok nedenler sıralayabiliriz. İnsanlar tarafından bu kadar rağbet edilen Iphone sürekli yeni modeller çıkarmaya devam ediyor.

En son olarak Iphone 14 piyasaya çıkarken fiyatı şimdiden merak konusu oldu. Eylül ayında çıkması beklenen Iphone 14 telefon fiyatlarının 999 dolar olması bekleniyor. Fiyatlarda ki bu artışın gerçekliği yansıtması ve ya yansıtmaması tartışılır iken, çoğu kişiye göre fiyatların gerçek olduğu düşüncesindedir. Apple, sağladığı kazançlar ile bundan sonrası içinde Iphone 14 fiyatları da artık global düzeyde fiyatlarının artacağını ve satışları da olumlu yönde etkileyeceği düşünülmektedir.

Iphone Fiyatlarında ki Artış Satışa Etki Edeceği Düşünülüyor

Chris Casso ( kıdemli Apple Analisti ) söylediği sözler ile, döviz kurlarının stabil seyrettiği süre zarfında yeni çıkacak olan Iphone ürünlerinde artış sağlanacağını aktardı. Buna ek olarak yeni ürünlerin orta çıktığında Apple yerel para birimi üzerinde fiyat artışlarının olumsuz etki edeceğini de vurguladı.

Apple, Fiyat Artışlarının Satışlar Üzerinde Etkisi

Fiyat artışları ile birlikte pek çok kişinin akıllarına başta satışların nasıl olacağı yönünde sorular gelmektedir.  Iphone geçmişten bugünümüze hangi fiyat aralığında olur ise olsun her zaman talep görmüştür. Fakat son ki çıkan model ile birlikte aşırı artan fiyatlar üzerine bir kesim, taleplerde düşüş olacağını düşünüyor iken, bir kesim ise fiyat ne olursa olsun Iphone her zaman talep görür düşüncesindedir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ahmet Davutoğlu: 'Erdoğan'ın hala vicdanı kalmışsa' ATATÜRK'E HAKARET EDEN KONUŞMACILARA SEMİH ÇETİN'İN TEPKİSİ ÇOK SERT OLDU .. !! Video çekerek duygu sömürüsü yapıp yardım istedi, yardım yağınca bakın ne yaptı Tayyip'in Danışmanı 2023'de Hangardan Çıkacak Diye Canlı Yayında Oyuncak Gösterdi, Sosyal Medya Yıkıldı