Müzisyenin Sorusuna Ekrem İmamoğlu'nun Verdiği Cevap İzleyenleri Güldürüyor

4424 izlenme
Reklamlar
Müzisyen Bilal Göregen Florya Sosyal Tesisleri'nde Ekrem İmamoğlu'nun konuğu oldu.

Ben hatta darbuka da getirdim diyen Göregen'e Ekrem İmamoğlu, "Gördüm valla ama herhalde ben çalmayacağım onu" dedi. 
Başkanım çalmayı biliyor musunuz? diyen Göregen'e İmamoğlu esprili bir şekilde şu yanıtı verdi:  "Yok yok hiç bilmiyorum. Çalmanın hiç bir türlüsünü bilmiyorum ben"


 BİLAL GÖREGEN KİMDİR?  

Göregen, ilkokulu Hatay Dörtyol'da tamamladı, ardından Kahramanmaraş'ta Lise eğitimini sürdürdü. İstanbul Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı Bölümünü'nde eğitimini tamlayan Bilal Göregen, Hatay Dörtyol'da doğdu. Baba tarafından aslen Bitlisli'dir. 7 kardeşi vardır. Görme engellidir ancak sesi ve enstrümanları taklit edebilme yeteneği ile popüler oldu.   

Yetenek Sizsiniz yarışması öncesi Sıradışı isimli programa katılmış ve Sevdiğim Kız Bana Abi Deyince adlı parçayı seslendirmiştir. Yetenek Sizsiniz yarışmasında ise finale kadar yükselmiş finalde 2. olmuştur. Bugüne kadar Bu Adam Benim Babam, Yeşil Başlı Gövel Örder, Sevdiğim Kız Bana Abi Deyince, Emmoğlu, Yaralıyım gibi bir çok parçayı başarı ile seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır.
                                                                                                                                                                                              

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İLBER ORTAYLI ATATÜRK'E HAKARET EDENLERİ ELEŞTİRDİ Anayasada Değişmez Maddeler Olmamalı Dediği Bu Sözlerini İnkar Etti Vatandaşlar, akp'li belediyenin karla mücadele yapmamasına büyük tepkili. Açlık grevindeki Semih Özakça yürüyemiyor, Nuriye Gülmen kalkamıyor