All News
06 Mayıs 2022 ( 967 izlenme )
Reklamlar

Cadde ortasında öldürülen 19 yaşındaki Asiye'nin son sözleri ortaya çıktı

Daha Önceki sevgilisinin cadde ortasında öldürdüğü 19 yaşındaki Asiye'nin son lafları ortaya çıktı: Git buradan

 

 

Esenler'de 19 yaşındaki genç kız, Ümit Karakoyun tarafından cadde ortasında vuruldu. Takıntılı şahsın uyuşturucu ticareti, isteyerek yaralama, tehdit, yağma ile motosiklet ve hayvan hırsızlığı gibi 5 ayrı kabahatten 16 sabıka kaydı olduğu bilindi.

 

Öte yandan genç kızın "Git buradan" diye haykırdığı söylenildi.

Dün Esenler Oruç Mahallesi'nde Ümit Karakoyun, 19 yaşındaki Asiye Atalay başından vurarak öldürdü. Takıntılı saldırgan kaçarken, sağlık takımları tarafından ilk müdahalesi hadise yerinde yapılan genç kızın yaşamını kaybettiği tanımlandı. Atalay'ın vurulma anı ise saniyesi saniyesine cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

 

SUÇ DOSYASI KABARIK

Öte yandan, zanlı Ümit Karakoyun uyuşturucu ticareti, isteyerek yaralama, tehdit, yağma ile motosiklet ve hayvan hırsızlığı gibi 5 ayrı kabahatten 16 sabıka kaydı olduğu tespit edildi.

 

"DAHA ÖNCEKİ SEVGİLİSİ TARAFINDAN YAPILMIŞ"

Komşusu olduğunu söyleyen Müslüm Deniz, "Alt komşum olur kendisi gencecik bir kızdı. Ilk önce ayağından daha sonra da  kafasından vurmuş. Böyle vefatların olmasını artık istemiyoruz" dedi.

"GİT BURADAN"

Hadise anını anlatan S. Hasten ise "Haykırış çağırış olmadı. Çocuk Önce silahı ona doğrulttu. Silah tutukluk yaptı. Ondan sonra kız yere düştü. Yere düşünce çocuk tekrardan yöneldi ona kız 'Git buradan' diye bağırdı ona. Çocuk da gelip ateş edip olay yerinden kayboldu. Hadise böyle oldu" diye konuştu.

 Asiye Nur Atalay'ın annesi Rahşan Atalay, "Onu Allah'a havale ediyorum. Kızım benim melek oldu. Asiyemin yaşadığını kimse yaşamasın. Yakalanması sadece biraz içimi rahatlattı. Ama benim kızım gitti ne fayda. Hiçbir şey fayda etmiyor. Kızımla en son dün konuştuk. Bana tost yapmıştı, beraber yedik. Sonra bayramlaşmaya gitti. Arkadaşıyla yemeğe gitti geri geleceğini söyledi. 

Kızımı almaya gittim, başka arkadaşına gitmişler" dedi.  Sokak ortasında öldürülen Asiyenin annesi:  5 yıldır kızıma takıntısı vardı Atalay,  "Ben eve gelene kadar olay olmuş. 5 senedir kızıma takıntısı vardı. Ortaokuldan beri kızımın peşindeydi. 

Çocukla konuştum, yalvardım, şikayet ettim. 2 sene yattı sonra psikolojisi bozuk diye dışarı çıktı. 

Kızım başkasıyla evlenecek diye böyle yaptı. Evleneceği çocukla konuşuyordu, beni tanıştırdı. Kızım başkasıyla evlenecekti. Onu Allah'a havale ediyorum. 

Bir kere önüme çıkarsınlar sadece yüzüne tükürmek istiyorum. Kızım Topkapı Matbaacılar Sitesi'nde çalışıyordu. Grafikerlik yapıyordu. Arkadaşındayken beni aramıştı ama telefon çok az çekiyordu, ne dediğini duyamadım. Suçu olmasına rağmen dışarıda, kızımın doğum gününde dışarı çıktı" diye konuştu.

"BELKİ BAŞKA YAŞAMDA"

Bir diğer yandan, sosyal medya paylaşımları ortaya çıkan Asiye Atalay'ın "Belki başka yaşamda" paylaşımı ise dikkat çekti.

 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika Haberi! Teröristler Tarafından Yapılan Hain Füze Saldırısında Bir Askerimiz Şehit Olurken, 24 Hain Terörist Etkisiz Hale Getirildi Elon Musk’tan İş İnsanları ve Hükümet Çalışanlarına Kötü Haber! Twitter’a Girmek İçin Ücret Ödeyecekler Pandeminin Değiştirdiği Para Politikası Hisse Senetlerini Vurdu! ADİL ÖKSÜZ'ÜN İNFAZ EDİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ